Przejdź do:


 

Trapez Taneczny

Układ na trapezie tanecznym jest bardzo efektowny, gdyż artysta przemieszcza się po scenie jak ptak – latając po kole i kręcąc się wokół własnej osi – tworząc dzięki temu impresyjne obrazy.

W swoim charakterze, spośród wszystkich akrobatycznych rekwizytów powietrznych jest najbliższy tańcu – stąd też jego nazwa. Dobrze sprawdza się w wersji lirycznej, jak i dynamicznej.

Pokaz na trapezie to atrakcja skierowana do widza wymagającego. Sprawdza się na ważnych wydarzeniach kulturalnych czy biznesowych. Po za tym, jest to świetny pomysł na uroczyste otwarcie wielu konferencji, czy bankietów, jak również jako idealna atrakcja podczas premier nowych usług czy produktów wchodzących na rynek.

            Sugerowana wysokość pomieszczenia ok 5-6m (ale przy drobnych odchyleniach również możliwy do wykonania). Potrzebna także przestrzeń ok 4x4m, gdyż trapez przemieszcza się po kole. 

Układ może zostać zmodyfikowany dla Państwa potrzeb, tak by dobrać odpowiednią muzykę, klimat czy kostiumy – jednak musimy wiedzieć o tym wcześniej.

Mimello trapez
 
Mimello trapez

 

 

Miasta, w których m.in. występują nasi Artyści:
Warszawa, Kraków, Sopot, Lublin, Szczecin, Wrocław, Poznań, Płock, Białystok, Lubin, Katowice, Ostrołęka, Zakopane, Toruń, Bydgoszcz, Legnica, Gdynia, Rzeszów, Gdańsk, Kielce, Radom, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Opole, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała