Przejdź do:


Trapez kołowyMimello Trapez Kolowy

            Układ na kole jest trochę podobny do trapezu tanecznego, z tym, że wykonywany jest na kółku, co daje zupełnie inny obraz wizualny.

            Może być wykonywany z wyciąganiem w górę (w pomieszczeniach wysokich powyżej 5 metrów) lub na niskiej wysokości. Wykorzystuje się przy nim głównie ruch wirowy, jednak artysta może latać również po kole.

            Pokaz na trapezie kołowym to atrakcja skierowana do widza wymagającego. Sprawdza się na ważnych wydarzeniach kulturalnych czy biznesowych. Po za tym, jest to świetny pomysł na uroczyste otwarcie wielu konferencji, czy bankietów, jak również jako idealna atrakcja podczas premier nowych usług czy produktów wchodzących na rynek.

            Układ może zostać zmodyfikowany dla Państwa potrzeb, tak by dobrać odpowiednią muzykę, klimat czy kostiumy – jednak musimy wiedzieć o tym wcześniej.

 

 

Miasta, w których m.in. występują nasi Artyści:
Warszawa, Kraków, Sopot, Lublin, Szczecin, Wrocław, Poznań, Płock, Białystok, Lubin, Katowice, Ostrołęka, Zakopane, Toruń, Bydgoszcz, Legnica, Gdynia, Rzeszów, Gdańsk, Kielce, Radom, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Opole, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała