Przejdź do:


 

Silki/Tissu

            Oferujemy Państwu pokaz na szarfach, inaczej zwanych silki lub tissu. Jest to efektowny układ na wysokości, gdzie wykorzystuje się siłę, gibkość oraz elastyczność ciała artystów. Może być wykonywany solo lub w duecie.Mimello silki

            Pokaz na silkach to atrakcja skierowana dla każdego kto chce doznać przeżyć estetycznych. Sprawdza się idealnie na ważnych wydarzeniach kulturalnych czy biznesowych. Po za tym, jest to świetny pomysł na uroczyste otwarcie wielu konferencji, czy bankietów, jak również, jako idealna atrakcja podczas premier nowych usług czy produktów wchodzących na rynek.
            Jeżeli chodzi o aspekt techniczny, sugerowana wysokość pomieszczenia to optymalnie 6 – 8 metrów, można go również zaaranżować w niższych obiektach, ale nie daje wtedy takiego samego efektu.

            Istotną informacją jest fakt, że jeżeli warunki bezpieczeństwa na to pozwolą pokaz taki można zaaranżować nawet w parku na wysokim drzewie czy na dźwigu.

            Układ może zostać zmodyfikowany dla Państwa potrzeb, tak by dobrać odpowiednią muzykę, klimat czy kostiumy – jednak musimy wiedzieć o tym wcześniej.

Mimello silkiMimello silkiMimello silki

 

 

 

Miasta, w których m.in. występują nasi Artyści:
Warszawa, Kraków, Sopot, Lublin, Szczecin, Wrocław, Poznań, Płock, Białystok, Lubin, Katowice, Ostrołęka, Zakopane, Toruń, Bydgoszcz, Legnica, Gdynia, Rzeszów, Gdańsk, Kielce, Radom, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Opole, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała