Przejdź do:


 

Lina Pionowa

            Oferujemy Państwu pokaz na linie pionowej, może kojarzyć się trochę z pokazem na silkach – jednak wymaga większej siły, gdyż rekwizytem nie jest szarfa, a lina. Jest to interesujący układ na wysokości, gdzie wykorzystuje się wspomnianą dużą siłę, ale również zwinność, gibkość oraz elastyczność ciała artysty.

            Pokaz na linie to atrakcja skierowana dla każdego kto chce ujrzeć energię, siłę oraz odwagę, jaka drzemie w człowieku – tutaj w artyście. Sprawdza się idealnie na ważnych wydarzeniach kulturalnych czy biznesowych. Po za tym, jest to świetny pomysł na uroczyste otwarcie wielu konferencji, czy bankietów, jak również, jako idealna atrakcja podczas premier nowych usług czy produktów wchodzących na rynek.

            Jeżeli chodzi o aspekt techniczny, sugerowana wysokość pomieszczenia to optymalnie 6 – 8 metrów.

            Układ może zostać zmodyfikowany dla Państwa potrzeb, tak by dobrać odpowiednią muzykę, klimat czy kostiumy – jednak musimy wiedzieć o tym wcześniej.

 

 

Miasta, w których m.in. występują nasi Artyści:
Warszawa, Kraków, Sopot, Lublin, Szczecin, Wrocław, Poznań, Płock, Białystok, Lubin, Katowice, Ostrołęka, Zakopane, Toruń, Bydgoszcz, Legnica, Gdynia, Rzeszów, Gdańsk, Kielce, Radom, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Opole, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała