Przejdź do:


 

Klaunada

Mimello klaun

 

            Mamy dla Państwa do zaoferowania występ Klauna Cyrkowca, który nie tylko rozśmieszy, ale również nauczy.

 

            Występ jest mieszanką śmiesznych gagów z udziałem dzieci oraz pokazów żonglerki i ekwilibrystyki (piłki, maczugi, flower-stick, talerzyk). Dzieci podczas pokazu mogą spróbować swoich sił na każdym rekwizycie cyrkowym. Co więcej mają możliwość nauki balansu rekwizytami na ręku, nosie i brodzie.
            W trakcie występu odbywają się, również Pantomimiczne Kalambury, które powiększają dziecięcą wyobraźnie.

            Pokaz Klaunady jest bardzo elastyczny i dostosowany do wieku jego odbiorców – od zabawy pacynkami, aż po jazdę na monocyklu, tak więc już od 3 roku życia do 99. Jest on świetnym pomysłem na urodziny dziecka, atrakcję podczas festynów, pikników rodzinnych czy innych okolicznościowych wydarzeń.

            W zależności od państwa wymagań Klaun może również zaprezentować Bajeczny Pokaz Olbrzymich Baniek Mydlanych, które dzieci wręcz uwielbiają oraz pokaz jazdy na monocyklu, chodzenia na drabinie wolnostojącej czy elementy zabawnej iluzji. Poza tym Klaun przygotuje na pamiątkę Balonowe zwierzątko, miecz czy kwiatka.

Mimello klaun Mimello klaun Mimello klaun

 

 

Miasta, w których m.in. nasz Clown prezentuje sztukę o nazwie Klaunada::
Warszawa, Kraków, Sopot, Lublin, Szczecin, Wrocław, Poznań, Płock, Białystok, Lubin, Katowice, Ostrołęka, Zakopane, Toruń, Bydgoszcz, Legnica, Gdynia, Rzeszów, Gdańsk, Kielce, Radom, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Opole, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała