Przejdź do:


 

Trickline

Mimello Trickline

            Mamy dla Państwa do zaoferowania interesujący pokaz Trickline – czyli wykonywanie różnorodnych trików jak obroty, szpagat czy salto lub trików z rekwizytami (czapka, balony i inne) na taśmie różnej długości – od kilku do kilkunastu metrów, zawieszonej na wysokości kilkudziesięciu centymetrów.

            Trickline jest najpopularniejszą formą slackliningu, nie wymaga dużych przestrzeni, mnogości sprzętu do naciągania, a przy tym jest bardzo efektowny.

            Do wykonania takiego pokazu wymagane są dwa wytrzymałe punkty stanowiskowe o wysokości co najmniej 1 metra. Przykładowo mogą to być drzewa, solidne latarnie, pomniki, bardzo solidne barierki etc. Punkty stanowiskowe mogą być również osadzone w podłożu.

            Numer ten skierowany jest do szerokiej publiczności, jako atrakcja na festynach, piknikach czy imprezach rodzinnych, ale również na świętach ulic, miast czy otwarciach nowych przestrzeni.

Mimello Trickline Mimello Trickline Mimello Trickline

 

Miasta, w których m.in. nasi Artyści prezentują Chodzenie po Linie:
Warszawa, Kraków, Sopot, Lublin, Szczecin, Wrocław, Poznań, Płock, Białystok, Lubin, Katowice, Ostrołęka, Zakopane, Toruń, Bydgoszcz, Legnica, Gdynia, Rzeszów, Gdańsk, Kielce, Radom, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Opole, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała