Przejdź do:


 

Highline

Mimello Highline

            Mamy dla Państwa do zaoferowania mrożący krew w żyłach pokaz Highline, czyli przejście po taśmie na dużych wysokościach – od kilku do kilkudziesięciu metrów. Taśmę Highline można rozwiesić pomiędzy budynkami (dachy, okna), drzewami, i wszystkimi innymi solidnymi wysokimi obiektami.

            Minimalna wysokość taśmy Highline to 6 metrów, maksymalnej nie ma! Jeśli chodzi o długość taśmy – 35 metrowe przejścia będą czyste i pewne, powyżej możliwa jest walka o równowagę, co też daje publiczności spory zastrzyk emocji.

            Pokaz tego typu to świetny pomysł na otwarcie nowo wybudowanego osiedla, biurowca czy innego obiektu, ale również jako atrakcja podczas wydarzeń kulturalnych lub biznesowych. Świetnie sprawdzi się przy promocji typu BTL, dzięki czemu reklamowany produkt czy firma z pewnością zostaną zauważone przez klienta.

            Upadki na highline są niesamowicie efektowne dla publiki i wcale nie wyglądają źle o ile nie ma ich za dużo. W pokazach artyści często specjalnie skaczą na lonżach żeby zamrozić krew w żyłach widowni.

            Pokazy są całkowicie bezpieczne, do asekuracji używane są atestowane sprzęty wspinaczkowe, a zawodnicy należący do naszej grupy są światowej sławy profesjonalistami w tej dziedzinie.

Mimello Highline Mimello Highline Mimello Highline

 

Miasta, w których m.in. nasi Artyści prezentują Chodzenie po Linie:
Warszawa, Kraków, Sopot, Lublin, Szczecin, Wrocław, Poznań, Płock, Białystok, Lubin, Katowice, Ostrołęka, Zakopane, Toruń, Bydgoszcz, Legnica, Gdynia, Rzeszów, Gdańsk, Kielce, Radom, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Opole, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała